Windows 7 Kurulum

Birinci aşama biostan  başlangıç ayarları kısmından cd sürücüsünü 1. sıraya getirmektir. Anakartınız destekliyorsa açılış sırasında boot sırasını değiştirmek için F12,F8 gibi tuşlar gözükecektir. Yoksa Delete, F2, F9 tuşları (sizin anakartınız hangisi ile biosa giriyorsa) ile biosa girin. Buradan genelde Boot sekmesi gözükür yoksa Advanced içinden görebilirsiniz. CD / DVD sürücümüzü 1. sıraya getiriyoruz.

ADIM 1

Bilgisayar açıldıktan sonra ” cd / dvd den önyükleme için bir tuşa basın ” dediğinde herhangi bir tuşa basın cd den önyükleme için.

ADIM 2

1

2

3

4

 

Özel (gelişmiş) seçeneğinden devam edin. Dsik bölümlerini aşağıdaki gibi görebilirsiniz.

5

6

Bu aşamada disk seçerken çok dikkatli olun, sileceğiniz disk önceden C kurulu olan disk olmalıdır.  Yedeklerinizin bulunduğu diski silmeyin tüm bilgilerinizi kaybedebilirsiniz.. Boyutlarından da bunu anlayabilirsiniz.

1

2

3

5

4

6

7

8

9

10

114

12

13

14

15

16

17

Kurulum bitti. Sürücü yüklemeleri yapmayı unutmayın, windows her donanımı algılayamaz. Bundan sonra isteğinize göre kişiselleştirmeler yapabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.