Visual Studio 2013 Ultimate İndir

 

Visual Studio Hakkında

 

Visual Studio hem Microsoft platformu hem de başka platformlar için çok çeşitli uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olmaya yönelik araç ve hizmetlerden oluşan kapsamlı bir koleksiyonudur. Ayrıca, Visual Studio tüm projeleriniz, takımlarınız ve katılımcılarınız arasında bağlantı sağlar.

 

Artık takımınız nerede olursa olsun her yerden Eclipse ve Xcode da dahil olmak üzere herhangi bir geliştirme aracıyla daha büyük bir esneklikle çalışabilir. Hem iş açısından önemli .NET uygulamalarını tasarlayın veya C++ AMP ile şimşek hızında bir kod yazarken, hem de birçok cihazda çalışan bulut bağlantılı bir HTML/JavaScript uygulamasını test edin ve hatalarını ayıklayın, temel geliştirme ortamı olarak Visual Studio’yu seçen dünyanın her yanındaki milyonlarca geliştiriciden biri olun.

Visual Studio Ultimate İndir

İndirmek için TıklayınAhmet Şenlik

Kocaeli Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı okudum DGS ile 2016 yılında Sakarya Üniversitesi Bilgisayar mühendisliğini kazandım. Yazılımla uğraşmayı çok seviyorum bu alanda kendimi daha da geliştirmeyi düşünüyorum. Eğer siz de seviyorsanız bu işi devam edin başlamadıysanız başlayın başaracağınıza inanın. :)

You may also like...

2 Responses

  1. LANX dedi ki:

    visual studio 2013 update 3 diye bi hata veriyo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.